Spółka Aleksander Finanse jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży finansowej.

W skład zespołu wchodzą pracownicy z wieloletnim doświadczeniem doskonale znający rynek  i posiadający szeroką wiedzą z zakresu procesowania wniosków kredytowych. Cechuje Nas rzetelność, uczciwość i indywidualne podejście do każdego Klienta.

W swojej ofercie mamy szeroki asortyment usług finansowych oraz bezpłatne doradztwo.

Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie by pomóc naszym klientom w trudnej sytuacji finansowej.

Działamy zawsze mając na celu dobro klienta, które jest dla nas najwyższym priorytetem. Nowoczesne podejście do zarządzania finansami klienta łączymy z tradycyjnymi metodami  kontaktu i możliwością dojazdu bezpośrednio do klienta w celu dopełnienia formalności.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

Kredyty – gotówkowe, konsolidacyjne, dla działalności gospodarczych i wiele innych

Lokaty
Szeroki wachlarz ubezpieczeń
Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się  niezwykle atrakcyjne ubezpieczenie na życie.

Jednocześnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy również:

wallet

Jeżeli masz problem z otrzymaniem kredytu ze względu na Twoją historię kredytową zgłoś się do nas.

clock

oraz umowach na czas określony, umowach cywilnoprawnych i innych skomplikowanych sytuacjach.

rich

Dzięki naszej pomocy możliwa jest konsolidacja wszystkich zobowiązań pozabankowych w 1 ratę.

Zadzwoń teraz!

Skontaktuj się z nami pod nr. tel. 601 610 801

Nasi doradcy są w gotowi odpowiedzieć na każde Państwa pytanie związane z zarządzaniem finansami. Swoją ofertę przedstawiamy zawsze w sposób przejrzysty i czytelny dla klienta, wskazując najkorzystniejsze dla klienta rozwiązanie.
Jesteśmy do państwa dyspozycji telefonicznie przez 7 dni w tygodniu.

Przykład reprezentatywny z dnia 2.01.2018 r.: Całkowita kwota kredytu wynosi 47 880 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 120 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,23%. Czas obowiązywania umowy – 119 miesięcy, 118 miesięcznych rat równych: 536,19 zł oraz ostatnia, 119. rata: 536,57 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 63 806,99 zł, w tym odsetki: 15 806,99 zł. Okres kredytowania od 12 miesięcy do 120 miesięcy.

Nie oferujemy pożyczek/kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków. Pośredniczymy w udzielaniu kredytów wyłącznie od SKOK im. F. Stefczyka. Nie ma dodatkowych opłat przy wcześniejszej spłacie kredytu. Minimalny okres spłaty wynosi 6 m-cy, a maksymalny okres to 120 miesiące.