Opinie

Zachęcamy do zamieszczenia opinii na temat współpracy z firmą
Aleksander Finanse.

Przesłanie formularza jest równoznaczne z dobrowolnym wyrażeniem zgody na publikację podanych danych. W celu potwierdzenia tożsamości adres IP opiniodawcy zostanie zamieszczony na naszej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania wszystkich opinii (m.in. niezgodnych z zasadami etyki).

Świetna, fachowa obsługa, bardzo miłe Panie (W moim przypadku placówka Błonie), rzetelna pomoc i wyjaśnienie wszystkich formalności. Polecam z czystym sumieniem!

Jestem bardzo wdzięczny za pomoc Aleksander Finanse  z oddziału w Błoniu. Alior nie dał mi kredytu a one jakimiś sposobem dały radę. Co najważniejsze na 120 miesięcy i teraz muszę dać radę spłacać. Nigdy więcej cholernych chwilówek! Nie dość, że uratowały mi skórę to jeszcze są super uprzejmie, kulturalne i pomocne. Będę zawsze mówić o nich w samych superlatywach. Bardzo dziękuję za Waszą pomoc.

Bardzo uprzejme i pomocne Panie w oddziale. Udało mi się uzyskać kredyt na spłatę innych kredytów i chwilówek chociaż mój bank odrzucił wniosek. Dziękuję

Dodaj swoją opinię

Pole wymagane

Podaj swoję imię i nazwisko
Podaj swój adres e-mail
Przekaż nam swoją opinię !

Zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z naszym doradcą, w celu umówienia spotkania. Doradca z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości co do oferty. 

Sprawdź także inne kredyty oferowane przez Nas!

Specjalna pożyczka dla seniora!

Potrzebujesz dużej ilości gotówki?